czwartek, 29 marca 2012

Jak zdobyć szybko kolejny level?

hej!

Tu Milka. 2 dni temu zdobyłam 10 level, a przejście z 9 na 10 lvl zajęło mi 12 dni. Jak to zrobiłam? Podam wam kilka wskazówek, jak zdobyć następne levele w ciągu około 2 tygodni (tyle mi to zajmuje).
1. Jeśli chcesz mieć szybko nowy lvl nie błagaj ciągle o grafy! Po pewnym czasie grafy znudzą twoich znaj i nie będą i dawać co chwila, bo będą wiedzieć, że i tak będziesz błagać o następne. Z doświadczenia wiem , że lepiej działać na własną rękę (oczywiście nie tak dosłownie, że bez udziału znajomych! ;D).
2. Zachęcaj znajomych do oglądania filmów! Np. możesz zrobić 15 10 sek, lub 12 sek. Co jakiś czas rób konkursy np. ''Jak obejrzysz moje 10 sek, dostaniesz prezent z lż!''.
3. Wymiany. To klasyczny sposób żeby szybko zdobyć dużo fame. Możesz się wymieniać:
a) oglądaniem filmów. Ustal , że np. oglądacie po 8 filmów (min. 3 lub 4 po później to się nie opłaca!;D) Żeby uniknąć sporów ustalcie , że dajecie komki (komentarze) i dajecie sobie po 5/5.
b) grafami. Tylko nie proś osoby która ma 2 razy wyższy level od Ciebie, bo rzadko się zdarza , żeby ona się zgodziła! Najlepiej wymieniać się grafami z osobą która ma taki sam level jak ty, bo to się najbardziej obu osobom opłaca!
c) inne wymiany np. ciuchy,meble. Jednak nie będę o tym pisać bo to nie daje fame!
4. Pamiętaj , że nie tylko znajomi mogą oglądać twoje filmy. Możesz iść np. na plażę i zachęcać do oglądania swoich filmów, mówiąc, że ten kto je obejrzy łatwo zarobi! (Najlepiej mów o 10 sek, najlepiej idą!).
5. 10 sek. Muisisz mieć ich min. 11,10 żeby zachęcać do ich oglądania. Jak będziesz miał/a mniej to tak łatwo nie pójdą bo nikt nie będzie się tak fatygował po zdobycie 50 sc! (oczywiście są wyjątki, ale jest ich naprawde mało!)

No dobra, to narazie tyle. Hmm... życzę wam miłego dnia! ;D

                                                                                                                        Millka05

8 komentarzy:

 1. Aha! Wiecie, że w gazetce msp piszą, że jak ktoś cię weźmie do filmu, to masz S.C.? Fajowy blog! Ja mam 5 level na msp... Nazywam się DiamondGirl 88! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Dzięki, na pewno dzięki twoim radom za tydzień (lub dwa) będę miała 5 lvl. Dziękuje jeszcze raz! Pozdro ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za pomoc ;)
  Pewnie dzięki twoim radom za 2 tygodnie będę miała 11lvl ;)
  Mój login: CoolGabi126
  Jak coś to wchodźcie na mojego bloga: coolgabi126-msp.blogspot.com
  PS: Proszę o pomoc w lvl, brakuje mi 26 tysi, to naprawde mało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja mam 12 lvl :Dza 2 tyś 13!!! kto naj pomoże prezent z listy nazywam się LAGOONA na plus nie zapraszać bo mam limit ale pisać

  OdpowiedzUsuń
 5. Mały problem ,... to mi zajmie z 2 mieś ponieważ brakuje mi 900 tyś fame do 26 D: Ale może...

  OdpowiedzUsuń
 6. dzieki
  a jesli kto ma prawie 5 lvl i chce 6 toile tpo zajmie ?

  OdpowiedzUsuń